registruok
pirkimo kvitą
ir laimėk
ŽAIDIMAS BAIGĖSI
Kvito nuotrauka arba kopija
Pasirinkti failą
PIRK

bet kurį OREO produktą

IŠSAUGOK

pirkimo kvitą

REGISTRUOK

www.mondelezpromo.com

LAIMĖK

prizus

LAIMĖTOJAI
TAISYKLĖS

BENDROSIOS NUOSTATOS

1. UAB „Dynamic Solutions“, juridinio asmens kodas 302439020, (toliau – Organizatorius) organizuojama Akcija „PIRK ir LAIMĖK“ Oreo ir PAC – MAN WORLD Re-PAC (toliau – Akcija). Kvitų registracija ir žaidimas vyksta nuo 2024-02-01 iki 2024-02-29. Loterijoje dalyvauja pirkimo kvitai nuo 2024-01-01 iki 2024-02-29.

2. Akcijos užsakovas – UAB „Mondelez Baltic“ (toliau – Užsakovas).

3. Norint dalyvauti ir laimėti Akcijos prizus, bet kurioje prekybos vietoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, reikia Akcijos metu pirkti bet kurį prekės ženklo „OREO“ produktą (toliau – OREO), nurodytą šių taisyklių Priede Nr. 1 ir registruotis užpildant registracijos formą tinklapyje www.mondelezpromo.com.

4. Apie prizų laimėjimą dalyvis sužino iš karto po registracijos tinklapyje www.mondelezpromo.com, taip pat organizatorius dalyviui gali pranešti tuo telefonu numeriu arba elektroniniu paštu, kuris nurodytas registracijos anketoje tinklapyje www.mondelezpromo.com. Laimėtojai taip pat bus skelbiami svetainėje www.mondelezpromo.com. Apie pagrindinio prizo laimėjimą, kelionę į Japoniją (Tokiją) Dalyvis (laimėtojas) sužinos pagrindinio prizo traukimo dieną – 2024 m. kovo mėn. 01 dieną tinklapyje www.mondelezpromo.com .

5. Akcijoje užregistruotus pirkimo dokumentus (čekius ar sąskaitas) būtina saugoti iki Prizo atsiėmimo. Organizatorius turi teisę neišduoti Akcijos dalyviui prizo, jei jis nepateikia pirkimo dokumento nurodyto registracijos Akcijoje metu.

6. Akcijos dalyvis, registracijos Akcijoje metu, privalo pateikti aiškią pirkimo dokumento kopiją, kurioje turi matytis: registruojamo dokumento numeris, data bei įsigytas Akcijoje dalyvaujantis produktas.

7. Informacija apie Akciją skelbiama interneto svetainėje www.mondelezpromo.com. Laimėtojai į laimėtojų sąrašą bus įtraukti tik patvirtinus, kad pirkimo dokumentas atitinka Taisyklėse nurodytas sąlygas.

8. Dalyvaudami Akcijoje dalyviai sutinka, kad Organizatorius tvarkytų ir naudotų jų asmens duomenis kaip nurodyta šiose taisyklėse, taip pat sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir Organizatoriaus sprendimų.

AKCIJOS PRIZAI

Loterijos prizai (toliau tekste kiekvienas atskirai – „Prizas“, o visi kartu – „Prizai“).

2.1.2. 1 (viena) kelionė į Tokiją, Japoniją, 6900 EUR (šeši tūkstančiai devyni šimtai eurų) vertės 2 (dviem) asmenims. Į Kainą įskaičiuota: skrydžiai pirmyn ir atgal ekonomine klase (išvykimas – 2024 m. rugpjūčio 19 d., grįžimas – 2024 m. rugpjūčio 25 d.) Kelionę organizuoja „Promo Consulting Solutions“. Bilietai iš Vilniaus į Tokiją ir atgal 2 (dviem) asmenims, įskaitant pervežimą į laimėtojo viešbutį, kurį laimėtojui ir jo draugui savo nuožiūra išrinks organizatorius (prizas neapima kelionės / pervežimo iš laimėtojo / draugo namų į išvykimo / atvykimo oro uostą).

7 dienų / 6 naktų apgyvendinimas viešbutyje (viename dviviečiame numeryje) 4 žvaigždučių viešbutyje, kurį savo nuožiūra išrinks Organizatorius (su pusryčiais). Asmeninės išlaidos neįskaičiuotos.

Papildoma informacija apie pagrindinį prizą kelionę į Japoniją:

a) Prizą reikia atsiimti vadovaujantis kelionės metu galiojančiais valdžios nurodymais ir sveikatos priežiūros taisyklėmis bei apribojimais. Laimėtojas ir jo draugas turi laikytis visų tuo metu galiojančių sveikatos priežiūros taisyklių ir apribojimų. Laimėtojas ir jo draugas yra visiškai atsakingi už bet kokias papildomas priemones bei su tuo susijusias išlaidas, įskaitant, bet neapsiribojant testavimo, apgyvendinimo karantino metu arba kitomis išlaidomis, kurios gali būti patirtos.

b) Laimėtojas ir kartu keliaujanti asmuo turi būti ne jaunesni kaip 18 metų ir prieš gaudami bet kokį bilietą arba viešbučio kvitą, privalo pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą. Pasas yra vienintelis priimtinas tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jis turi galioti ne mažiau kaip180 dienų nuo pagrindinio prizo laimėtojo grįžimo datos.

c) Apgyvendinimo tipas – laimėtojas ir kartu keliaujantis asmuo dalinasi kambariu su 2 atskiromis lovomis arba 1 dvigule lova.

d) Laimėtojas ir kartu keliaujantis asmuo privalo keliauti kartu, todėl skrydžio ir apgyvendinimo bei kitų prizo elementų laikas turi būti tas pats.

e) Skrydžių bilietai ir gyvenamosios vietos rezervacijos patvirtinimas laimėtojui bus išsiųsti ne anksčiau kaip likus 5 dienoms iki kelionės.

f) Į skrydžių bilietų kainą neįeina bagažas, rezervuotos vietos ir maitinimas, jei nenurodyta kitaip. Administratoriai ir organizatorius nepadengs jokių kitų papildomų, kelionės metu patirtų išlaidų; tai turės padaryti laimėtojas arba jo draugas.

g) Nebus galima patekti į specialias laukiamąsias sales ir naudotis papildomais patogumais. Šių skrydžių metu nebus galima naudotis jokiomis lojalumo programomis, kitomis nuolaidomis, nuolaidų kuponu (-ais) arba čekiu (-ais), dalyvauti žaidime (-uose), kuriame (-uose) galima laimėti prizus, arba pasinaudoti specialiais pasiūlymais.

h) Į prizą neįeina papildomos paslaugos skrydžio metu (papildomos paslaugos skrydžio metu apima, bet neapsiriboja lėktuve tiekiamu maistu ir gėrimais).

i) Prizas neapima kelionės / pervežimo iš laimėtojo / draugo namų į išvykimo / atvykimo oro uostą.

J) Apgyvendinimo vietos, restoranai ir ekskursijos gali skirtis nuo nurodytųjų, priklausomai nuo prieinamumo užsakymo metu. Atsižvelgiant į prieinamumą, gali būti pasiūlytos alternatyvos.

k) Visos ekskursijos ir renginiai vyks lietuvių kalba.

l) Bus taikomos individualių tiekėjų sąlygos. Laimėtojas sutinka laikytis ir jam taikomos oro linijų skelbiamos vežimo sąlygos.

m) Visi prizai, įskaitant skrydžius, yra nekeičiami, negrąžinami ir neperleidžiami.

n) Atlikus užsakymą, prizo nebegalima koreguoti ar keisti.

o) Laimėtojai privalės pasirašyti ir užpildyti informacijos apie laimėtoją ir prizo priėmimo formą bei pateikti galiojančius savo pasų arba asmens tapatybės kortelių duomenis (paso / tapatybės kortelės numerį, išdavimo datą, galiojimo datą, išdavusios institucijos pavadinimą, pilietybę) tam, kad atsakinga agentūra galėtų užsakyti jų kelionę.

p) Laimėtojas ir jo draugas patys turi pasirūpinti reikiamomis vizomis, skiepais, pasais ir bet kokiomis susijusiomis išlaidomis.

q) Viešbučio ir kambario mokesčiai yra įskaičiuoti. Papildomas išlaidas padengia bei kurorto ir miesto mokesčius moka laimėtojas, nuvykęs į vietą. Jų negali sumokėti iš anksto.

r) Laimėtojai privalo turėti prieigą prie asmeninio elektroninio pašto.

s) Laimėtojams prireiks kreditinės arba debetinės kortelės, kuri reikalinga registruojantis viešbutyje.

t) Laimėtojas ir (jei taikoma) jo draugas turės savo sąskaita pasirūpinti atitinkamu draudimu (įskaitant, bet neapsiribojant sveikatos ir kelionių draudimu, draudimu nuo vagysčių, turto praradimo arba sugadinimo), kurio gali būti reikalaujama arba kurį būtų protinga turėti.

u) Reklaminiuose gaminiuose esantis prizų vaizdinis turinys pateiktas tik iliustraciniais tikslais. Jis gali skirtis nuo faktiškai įteikiamų prizų.

v) Organizatorius savo nuožiūra nusprendžia, kas sudarys prizą ir kaip viskas bus organizuojama.

w) Prizas liks neįteiktas tuo atveju, jei:

a. laimėtojas arba jo draugas negaus tinkamų kelionės dokumentų iki organizatoriaus nurodytos datos;

b. laimėtojui arba jo draugui kils su migracija susijusių kliūčių, dėl kurių jis negalės pasinaudoti prizu;

c. laimėtojas arba jo draugas negalės priimti prizo ir (arba) dalyvauti jį gaunant dėl medicininių, teisinių arba kitokių priežasčių.

x) Laimėtojas neturės teisės gauti jokios kompensacijos ir reikšti pretenzijų organizatoriui, jei VIP kelionė į Tokiją arba bet koks kitas prizo dalimi esantis renginys vėluos, bus atidėtas, perkeltas į kitą datą arba atšauktas dėl nenugalimosios jėgos (force majeure) aplinkybių.

y) Laimėtojas ir jo draugas privalo savarankiškai susipažinti su šalies, kurioje viešės VIP kelionės į Tokiją metu, kelionių rekomendacijomis, kad nuspręstų, ar nori prisiimti riziką, susijusią su kelione į paskirties vietą. Organizatorius nebus atsakingas už jokius nuostolius arba žalą, kurią laimėtojas arba jo draugas patirs dėl susijusių šalių vyriausybės išleistų kelionių rekomendacijų nesilaikymo. Laimėtojas ir jo draugas yra atsakingi už visos informacijos, susijusios su rekomenduojamais skiepais gavimą, ir pasiskiepijimą bei privalo laikytis šalies, kurioje viešės VIP kelionės į Tokiją metu, sveikatos priežiūros taisyklių. Laimėtojas privalo informuoti organizatorių apie specifinius, su gyvenamąja vieta susijusius poreikius (neįgaliojo vežimėlis ir t. t.) ir panašius dalykus.

Papildomos, su pagrindiniu prizu susijusios paslaugos

a) Savo darbui atsidavęs, angliškai kalbantis bendrovės paskirtas prizo koordinatorius, kuris kelionės metu bus pagrindinis kontaktinis asmuo.

b) Su laimėtoju bus susisiekta per 10 darbo dienų nuo jo duomenų gavimo.

c) Galutiniai dokumentai laimėtojui bus atsiųsti el. paštu.

d) Laimėtojui bus duotas ne darbo valandomis veikiantis skubios pagalbos telefono numeris, kuriuo galima susisiekti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Prizai į kitus prizus ar į piniginį ekvivalentą nekeičiami.

AKCIJOJE DALYVAUJANČIOS PREKĖS

1. Akcijos prekės, kurias įsigyjant galima dalyvauti Akcijoje – „OREO” produktai parduodami prekybos vietose Lietuvos Respublikos teritorijoje. Akcijoje dalyvaujančių prekių sąrašas pateikiamas Priede nr.1 (žr. taisyklių pabaigoje).

2. Akcijos prekių, kurias įsigyjant galima dalyvauti Akcijoje, skaičius neribojamas.

AKCIJOS EIGA

1. Kvitų registracija ir žaidimas vyksta nuo 2024 m. vasario 01 d. iki 2024 m. vasario 29 d. (imtinai), loterijoje dalyvauja pirkimo kvitai nuo 2024.01.01 iki 2024.02.29. Loterijoje norintys dalyvauti asmenys vienu pirkimu turi nusipirkti bet kurią akcijos prekę, nurodytą Taisyklių Priede Nr. 1(žr. taisyklių pabaigoje) bet kurioje prekybos vietoje visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išsaugoti pirkimo dokumentą (kvitą ar sąskaitą) (toliau – Pirkimo dokumentas), ir nuo 2024 m. vasario 01 d. iki 2024 m. vasario 29 d. 23:59 val. užsiregistruoti puslapyje www.mondelezpromo.com, užpildant registracijos formą.

2. Registracijos formoje nurodomas vardas, pavardė, Akcijos dalyvio telefono numeris, elektroninio pašto adresas bei pirkimo dokumento (kvito ar sąskaitos) kopija. Registracijos metu įkeliama aiškiai matoma pirkimo dokumento kopija. Dokumento kopijoje privalo matytis dokumento numeris, data bei įsigytas bent vienas Akcijoje dalyvaujantis produkcijos vnt. Jei pirkimo dokumentas neatitinka šiose Taisyklėse nurodytų sąlygų, prizas nėra išduodamas.

3. Įsigyjant prekę ir prekybos vietai pirkimo dokumente nenurodžius tikslių įsigytų prekių pavadinimų, Akcijoje norintis dalyvauti asmuo turi iš karto, po prekių įsigijimo, kreiptis į prekybos vietą ir paprašyti pirkimo sąskaitos faktūros su tiksliais prekių pavadinimais.

4. Jeigu nepavyksta prisegti dokumento kopijos, Akcijos dalyvis turi susisiekti su Organizatoriumi el. Paštu: loterija@retailmedia.lt

5. Sėkmingai užsiregistravus Akcijoje, Akcijos dalyvis iš karto po registracijos gali sužinoti, ar laimėjo Prizą. Apie tai informacija parodoma ekrane atlikus registraciją. Tačiau laimėtojo vardas ir pavardė į laimėtojų sąrašą bus įtraukti tik patvirtinus, kad pirkimo dokumentas atitinka Taisyklėse nurodytas sąlygas.

6. Kiekvienas užregistruotas Akcijos pirkimo dokumentas dalyvauja Akcijoje išskyrus šiose Taisyklėse numatytas išimtis (pvz.: Organizatoriui nepriėmus Dalyvio pateikto Pirkimo dokumento, Pirkimo dokumentui esant netinkamos formos ir t.t.).

7. Taisyklėse numatyta tvarka, pateikdamas Pirkimo dokumentą, Dalyvis patvirtina, kad jis yra teisėtas ir vienintelis Pirkimo dokumento savininkas. Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai, be išankstinio Dalyvio įspėjimo, pašalinti iš Akcijos bet kurį Dalyvį, kai Organizatoriui kyla pagrįstų įtarimų, dėl bet kokio Dalyvio nesąžiningumo dalyvaujant Akcijoje ar neatitikimo Taisyklių reikalavimams (įskaitant, bet neapsiribojant, techninėmis priemonėmis vykdomo ar kitokio manipuliavimo paties Dalyvio ar kitų Dalyvių pateiktais duomenimis ar Organizatoriaus internetine svetaine, abejonėms dėl nuosavybės teisės į Pirkimo dokumentą tikrumo ir kt.).

8. Jeigu vienas Pirkimo dokumentas registruojamas kelis kartus, galiojančiu laikomas tas Pirkimo dokumentas ir Dalyvis, kuris jį registravo pirmas, tačiau tokiu atveju Organizatorius turi teisę pašalinti tokį Dalyvį/Pirkimo dokumentą iš Akcijos bei neįtraukti tokio Dalyvio į laimėtojų sąrašą.

PRIZŲ ĮTEIKIMAS

1. Apie laimėtą prizą dalyvis informuojamas iš karto po registracijos puslapyje www.mondelezpromo.com. Jei pirkimo dokumentas atitinka šiose Taisyklėse nurodytas sąlygas, dėl laimėto prizo perdavimo Organizatorius su prizų laimėtoju susisiekia Akcijos registracijos metu nurodytu telefono numeriu arba el. pašto adresu.

2. Laimėti prizai, kelionė į Tokiją, Japoninoje bus išsiųsti registracijos metu nurodytu el. pašto adresu per 1-2 savaites arba atvykus skaičiuojant nuo tos dienos, kai Organizatorius patvirtins, kad jūsų pirkimo dokumentas atitinka Taisyklėse nurodytas sąlygas ir jūsų vardas bei pavardė bus įtraukti į laimėtojų sąrašą, skelbiamą svetainėje www.mondelezpromo.com.

3. Laimėti prizai „Nintendo Switch“ konsolė su PAC – MAN WORLD Re-PAC žaidimu – bus pristatyti laimėtojui į jo nurodytą gyvenamosios vietos ar kitą adresą Lietuvoje. Pristatymo adresas suderinamas susisiekus su laimėtoju registracijos metu pateiktu el. pašto adresu.

4. Kelionės į Tokiją, Japonijoje ar „Nintendo Switch“ su PAC – MAN WORLD Re-PAC žaidimu prizų įteikimas laimėtojui dokumentuojamas perdavimo akte. Su prizų laimėjimu susijusius mokesčius sumoka Organizatorius. Atsiimdamas prizus laimėtojas perdavimo akte turi nurodyti savo asmens kodą. Nenurodžius privalomų duomenų, arba neatitinkant kitų aukščiau išvardintų kriterijų prizas neįteikiamas.Tokiu atveju organizatorius organizuoja naują prizo laimėtojo traukimą. Asmens kodas turi būti nurodytas, kad Organizatorius galėtų sumokėti taikomus mokesčius.

5. Prizai pristatomi ne vėliau kaip iki 2023 m. balandžio 01 d.

6. Gavę prizą ir pasirašę priėmimo–perdavimo aktą (ar kitaip patvirtinę prizo gavimą), prizų laimėtojai negali reikšti Organizatoriui ar jo įgaliotai šaliai pretenzijų dėl prizo. Prizų kokybės garantijos Organizatorius ir/ar Užsakovas nesuteikia; garantiją suteikia Prizų gamintojas pagal teisės aktuose numatytus reikalavimus.

7. Jei prizo laimėtojas yra nepilnametis, prizas atiduodamas tik gavus suaugusiojo sutikimą. Sutikimą davęs suaugęs asmuo turi patvirtinti perdavimo aktą.

8. Prizų pristatymo paslaugų išlaidas padengia Organizatorius. Organizatorius ir Užsakovas neatsako, jei prizai nepristatomi dėl laimėtojų klaidingai, netiksliai nurodyto prizo pristatymo adreso. Prizai pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

9. Su prizo atsiėmimu susijusios šiose Taisyklėse nenurodytos papildomos išlaidos, pavyzdžiui, prizo savarankiško atsiėmimo ar pakartotinio pristatymo išlaidos nepriėmus kurjerio siuntos, su Organizatoriumi susiderinus kitą prizo perdavimo tvarką – tokio pristatymo išlaidos, telefono pokalbių išlaidos ir bet kokios kitos Taisyklėse nenurodytos išlaidos prizų laimėtojams nepadengiamos ir neatlyginamos.

10. Organizatorius ir Užsakovas neatsako, jeigu prizas neįteikiamas dėl laimėtojo kaltės ar dėl kitų nuo laimėtojo priklausančių priežasčių (pavyzdžiui, laimėtojas nerandamas prizo pristatymo vietoje, kurjeris negali susisiekti su laimėtoju, laimėtojas nurodytu laiku nepasiima prizo, nurodo neteisingą adresą ar bet kokiais kitais atvejais); tokiu atveju Organizatorius neprivalo bandyti įteikti / išsiųsti prizo laimėtojui pakartotinai. Pakartotinai prizas gali būti išsiunčiamas / išduodamas laimėtojui Organizatoriaus pasirinkimu (t. y. Organizatorius turi teisę, bet ne pareigą pakartotinai pristatyti / išduoti prizą laimėtojui) ir tik laimėtojui iš anksto apmokėjus visas pakartotinio ir dėl nepavykusio prizo pristatymo Organizatoriaus patirtas išlaidas. Jeigu prizas neįteikiamas dėl laimėtojo kaltės ar dėl kitų nuo laimėtojo priklausančių priežasčių antrą kartą, prizas laimėtojui neišduodamas. Organizatorius neatsako už kurjerių / trečiųjų šalių teikiamų prizo pristatymo paslaugų kokybę.

11. Loterijos laimėtojai savo prizus galės atsiimti UAB „Dynamic solutions“ biure adresu: P. Lukšio g. 32, Vilnius (7aukštas), iki 2024 m. kovo 25 d. Po 2024 m. balandžio 01 d. prizai nebeišduodami.

12. Atvykęs pasiimti loterijoje laimėto Prizo nugalėtojas turi pateikti Pirkimo čekio originalą, kuriame turi būti nurodytas atitinkamas numeris. Jei dalyvis negali jo parodyti arba jei Pirkimo čekio originalas yra pažeistas, neįskaitomas ar kaip kitaip paveiktas taip, kad Organizatorius negali nustatyti duomenų, kurių reikia dalyvaujant loterijoje, tuomet laimėtojui Prizas neįteikiamas.

13. Jeigu per nustatytą laiką, iki 2024-03-29 nepavyksta susisiekti su prizų laimėtojais, arba prizas neatiduodamas, nes laimėtojas neatitinka taisyklėse nurodytų sąlygų, organizatorius turi teisę dar kartą organizuoti prizų laimėtojų traukimą.

KITOS SĄLYGOS

1. Akcijos pirkimo dokumentą būtina saugoti iki prizų atsiėmimo.

2. Registracija www.mondelezpromo.com yra nemokama. Akcijos laimėtojai nustatomi atsitiktine tvarka.

3. Organizatorius turi teisę viešai svetainėje www.mondelezpromo.com skelbti laimėtojų vardus ir pavardes.

4. Dalyvaudami Akcijoje, dalyviai sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir Organizatoriaus sprendimų.

5. Vieną pirkimo dokumentą galima užregistruoti tik vieną kartą.

6. Organizatorius turi teisę keisti Akcijos sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje www.mondelezpromo.com.

7. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Dynamic solutions“ ir UAB „Mondelez Baltic“, SIA „Mondelez Latvija“, „Mondelez international“. įmonių grupės darbuotojai bei jų šeimų nariai.

8. Organizatorius neatsako ir pretenzijų nepriima, jei užsiregistruoti nepavyksta dėl registracijos tvarkos nesilaikymo. Organizatorius gali neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš Akcijos Dalyvį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia įstatymus ar Akcijos taisykles bei sąlygas.

SKUNDŲ NAGRINĖJIMO TVARKA

1. Dalyvių skundai dėl Akcijos taisyklių pažeidimo gali būti pateikti raštu, skundą su juos pagrindžiančiais įrodymais siunčiant UAB „Dynamic Solutions“, įm. k. 302439020, adresas P. Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius arba el. Paštu loterija@retailmedia.lt . Skundai turi būti pateikiami ne vėliau kaip iki 2022 m. gegužės mėn. 31 d.

2. Organizatorius skundus išnagrinėja ir į juos atsako per 30 darbo dienų laikotarpį, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.

DUOMENŲ APSAUGA

1. Akcijos metu renkamų duomenų valdytojas – UAB „Dynamic Solutions“, įmonės kodas 302439020, adresas P. Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius, el. paštas loterija@retailmedia.lt

2. UAB „Dynamic solutions“ rinks ir tvarkys šiuos Akcijos dalyvių asmens duomenis:
1. Vardas ir pavardė;
2. El. pašto adresas;
3. Asmens kodas
4. Telefono numeris;
5. Gyvenamasis adresas.

3. Dalyvaudami Akcijoje dalyviai patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis ir kad Organizatorius ir jo paskirti asmenys gali tvarkyti jų duomenis Akcijos organizavimo ir kitais žemiau nurodytais tikslais.

4. Akcijos dalyvis, kuris registracijos formoje tinklapyje www.mondelezpromo.com nepateiks registracijos formoje nurodytų duomenų, negalės dalyvauti Akcijoje.

5. Akcijos metu surinkti asmens duomenys valdomi asmens sutikimo pagrindu, kuris išreiškiamas užpildant registracijos formą tinklapyje www.mondelezpromo.com. Akcijos dalyvis turi teisę bet kuriuo metu kreipdamasis elektroniniu paštu loterija@retailmedia.lt atšaukti savo sutikimą rinkti ir tvarkyti savo asmens duomenis, nedarant poveikio jo duomenų rinkimo ir tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui. Akcijos dalyviui atšaukus savo sutikimą, Akcijos dalyvis yra išbraukiamas iš dalyvių sąrašo ir Akcijoje nebedalyvauja.

6. Akcijos dalyvių duomenys yra naudojami šiais tikslais:

1. informacijos, susijusios su Akcija, teikimui, tvarkymui ir apdorojimui;
2. Akcijos vykdymui;
3. Akcijos kokybės užtikrinimui;
4. problemų, susijusių su Akcijos vykdymu, sprendimui;
5. Akcijos prizų laimėtojams pristatymui ir atsiėmimui;
6. mokesčių už Akcijos prizų laimėjusį dalyvį sumokėjimui;
7. kitais teisėtais su Akcijos vykdymu susijusiais tikslais.

7. Akcijos dalyvių duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims tiek, kiek tai yra susiję su Akcijos vykdymu:
1. Teisėtiems duomenų tvarkytojams teikiami dalyvių duomenys, reikalingi Akcijos laimėtojams išrinkti, juos administruoti e. puslapyje, su jais susisiekti bei perduoti prizus;
2. Siuntų pristatymo tarnyboms teikiami dalyvių duomenys, reikalingi Akcijos prizų pristatymui;
3. Valstybinėms institucijoms teikiami dalyvių duomenys, reikalingi taikomų mokesčių sumokėjimui;
4. kitais teisėtais Lietuvos Respublikos įstatymuose apibrėžtais atvejais ir tvarka.

8. Dalyvių asmens duomenys saugomi tris mėnesius po Akcijos pabaigos, išskyrus duomenis, reikalingus taikomų mokesčių už Akcijos prizą laimėjusį dalyvį sumokėjimui, kurie saugomi 10 metų po Akcijos pabaigos.
9. Akcijos dalyvis turi teisę kreiptis į Organizatorių elektroniniu paštu loterija@retailmedia.lt ir prašyti, kad Organizatorius leistų susipažinti su surinktais savo asmens duomenimis bei juos ištaisytų, jeigu Organizatoriaus turimi duomenys yra neteisingi ar netikslūs, juos ištrintų arba apribotų duomenų tvarkymą, taip pat perkeltų duomenis. Jeigu įvykdžius dalyvio prašymą yra apsunkinamas tokio asmens dalyvavimas Akcijoje, dalyvis yra išbraukiamas iš dalyvių sąrašo ir Akcijoje nebedalyvauja.

10. Akcijos dalyviai turi šias teises: žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą; gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti per duomenų tvarkymo laikotarpį; reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant Asmens duomenų apsaugos teisės aktų, bet kuriuo metu atsisakyti dalyvauti Akcijoje, kitas Asmens duomenų apsaugos teisės aktuose nurodytas teises. Jeigu Akcijos dalyvis mano, kad vykdant šią Akciją yra pažeidžiamos jo teisės, susijusios su duomenų apsauga, dalyvis turi teisę pateikti skundą priežiūros institucijai: Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, adresas A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, Tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, El. paštas ada@ada.lt.

PRIEDAS NR. 1
Akcijoje dalyvaujančių prekių sąrašas:

BRŪKŠNINIS KODASPREKĖS PAVADINIMAS
7622210411679Oreo Vanilla 44g
7622300444181Oreo Vanilla 176g
7622210755506Oreo Golden 176g
7622201501761Oreo REMIX 157g LED
7622210835338Oreo Brownie 176g
7622210137234Oreo Double Stuff Pocket 170g
7622300489434Oreo Enrobed Choco 246g
7622300489427Oreo Enrobed White 246g