Koopia/foto ostudokumendist
Küsimuste korral võta ühendust aadressil loteriid@partizanas.ee
OSTA
REGISTREERI
VÕIDA
AUHINNAD
Võida 5000 eurot ja ava lõputud võimalused MMMaxi kogemusteks. Ükskõik, kas unistad reisimisest eksootilistesse sihtkohtadesse või soovid pakkuda endale muul moel killukese luksust, see auhind annab sulle võimaluse oma unistused maksimaalselt teostada.
Naudi maksimaalset helikvaliteeti ja kasutusmugavust! Tõsta koos Airpods Maxiga enda kuulamisseansside tase MMMaxini!
Sukeldu seiklustesse koos Milka MMMaxi kinkekomplektiga. Ükskõik, kas soovid vürtsitada enda vaba aega adrenaliinirohkete tegevustega või ihkad hoopis rahulikke lõõgastushetki, Milka MMMaxi kinkekomplekt pakub erinevaid, just sinu eelistustele kohandatud elamusi.
VÕITJAD
Reeglid

1. ÜLDISED REEGLID

1.1. Järgmiste kampaania reeglite eesmärk on sätestada reklaamikampaania „Osta mistahes Milka MMMAX šokolaaditahvel, registreeri ostukviitung ja kontrolli, kas oled võitnud auhinna.“ (“Kampaania“) läbiviimise kord, sh. kampaania võitjate välja selgitamise ja võidetud auhindade võitjatele üleandmise kord (edaspidi Reeglid ).
1.2. Partizanas OÜ, juriidilise isiku kood 11698825, registreeritud asukoht Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Weizenbergi tn 19, 10150, Eesti Vabariik (korraldaja) korraldas kampaania 22. aprillist 2024 kuni 31. maini 2024 (kaasa arvatud), Välja arvatud juhul, kui Korraldaja või Kliendi otsus müügi varem lõpetada (müügiedendusperiood). Kampaanias osalevad ainult kampaania jooksul väljastatud ostudokumendid.

1.3. Kampaania klient – UAB Mondelez Baltic, ettevõtte kood 303046543, Leedu Vabariigi registrijärgne aadress, Kaunas, Taikos pr 88 (klient).

1.4. Kampaanias võivad osaleda kõik füüsilised isikud, kes ostavad reeglite 3.1 punktis nimetatud Milka MMMAX šokolaaditahvli (MILKA) ja registreerivad ostukviitungi Kliendi veebilehel www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/ registreerimisvormi täites. Kampaanias võivad osaleda kõik füüsilised isikud, kes ostavad MILKA šokolaadi(d) ja registreeruvad märgitud veebisaidil (edaspidi iga kampaanias osalev isik kui osaleja).

1.5. Osaleja saab auhinna võitmisest teada veebilehel www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/ registreerimisel ning korraldaja võib osalejat võitjast teavitada (nt auhinna loosimine) osaleja telefoninumbri või e-posti teel, mis on märgitud registreerimisvormil veebilehel www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/.

1.6. Müügikampaanias registreeritud ostudokumentide (tšekkide või arvete) originaalid või nende koopiad (nt ostudokumendi foto) tuleb säilitada kuni auhinna saamiseni. Korraldajal on õigus osalist mitte registreerida ja/või mitte anda auhinda soodustuses osalejale, kui ta ei esita ostudokumenti või selle koopiat kampaanias registreerimisel või auhinna üleandmisel.

1.7. Kampaanias osaleja peab esitama MILKA šokolaadi ostudokumendi selge koopia, millel peab olema nähtav: registreeritud dokumendi number, ostu kuupäev ja üksikasjad vähemalt 1 (ühe) MILKA šokolaadi kohta, mis on märgitud käesolevate reeglite 3.1 punktis.

1.8. Osalejaid teavitatakse auhinna võitmisest registreerimisel. Kui korraldaja kinnitab, et osaleja on auhinna võitnud ja ostudokument vastab reeglites sätestatud tingimustele, kantakse osaleja võitjate nimekirja.

1.9. Kampaanias osaledes (registreerides ostudokumendid näidatud veebilehel) nõustuvad osalejad, et korraldaja ja Klient töötlevad ning kasutavad oma isikuandmeid vastavalt käesolevates reeglites sätestatule ning kinnitavad, et nad on reeglitega tutvunud, nende osaleja on täielikult avalikustatud, arutatud ja selgitatud, Osaleja on mõistnud ja tingimusteta nõustunud kõigi reeglite tingimustega ning kohustub rangelt ja tingimusteta järgima Eesti Vabariigi reegleid ja seadusi.

1.10. Osaleja nõusolekut reeglite ja isikuandmete töötlemise eeskidjadega väljendatakse märkega „olen lugenud reegleid ja nõustun nendega“ või muu sarnase kinnituse kohta, milles on selgelt märgitud nõusolek reeglitega tutvumiseks ning nõusolek neid järgida.

2. KAMPAANIA AUHINNAD

2.1. Kampaania auhinnafondi kogusuurus on 14 039 (neliteist tuhat kolmkümmendüheksa) eurot ja 50 senti. Kampaania auhinnad (edaspidi eraldi auhind ja koos auhinnad) on alljärgnevad:

2.1.1. 50 (viiskümmend) tükki 54,99 EUR (viiskümmend neli EUR, üheksakümmend üheksa senti) väärtuses KingitusteSaar.ee (Kingtulega Saar OÜ, ettevõtte kood 14280670 meelelahutuse maksekupongid “Kinkevalik Plaatina” (veebilink: https://www.kingitustesaar.ee/et/4752-kinkekomplekti-valik-plaatina.html), mis võimaldab saada osa rohkem kui 83 aktiivsest meelelahutuspakkumisest, sealhulgas, kuid mitte ainult degusteerimine, lõõgastav massaaž; SPA-protseduurid, ekskursioonid ja muu meelelahutus (Palun arvestage, et meelelahutuse kupongidele kehtivad kolmanda osapoole teenuse tingimused . Kupongi kasutamiseks ja kupongiga pakutavates tegevustes või teenustes osalemiseks võib teil olla vaja aktsepteerida kolmanda osapoole teenusetingimusi. Soovitame kupongi võitjal lugeda neid tingimused hoolikalt läbi ja võtta teenuse pakkuja või kupongi turustaja ga (KingtuleSaar OÜ) mis tahes kupongi kasutamisega seotud küsimustega otse ühendust. Kupongi poolt ostmiseks pakutavate teenuste valik või sisu võib muutuda. Korraldaja ega Klient ei vastuta Meelelahutuskupongi kasutamise reeglite muutmise, pakutud meelelahutuse valiku muutmise ja muude muudatuste eest, mis ei sõltu Korraldajast ega Kliendist);
2.1.2. 10 (kümme ) paari kõrvaklappe AirPods Max (juhuslikud värvid), väärtuses 629 (kuussadakakskümmendüheksa)EUR/tükk.;
2.1.3. Peaauhind on 5 000 eurot ( viis tuhat eurot) (peaauhind).

2.2. Auhindu, v.a. peaauhind viis tuhat eurot, ei maksta välja rahas..

2.3. Mängu võitmise tõenäosus sõltub kampaaniaauhindade arvust ja osalejate ligikaudsest arvust. Antud juhul on loterii auhindade arv 61 tükki (sealhulgas peaauhind), osalejate ligikaudne arv on hinnanguliselt 10 000. Seega on loterii auhinna võitmise üldine tõenäosus üks 164-st (1/164). Võidu täpset tõenäosust ei saa garanteerida ja see sõltub osalejate koguarvust ja juhuslikust valikust või muudest mehhanismidest, mida Korraldaja kasutab võitjate kindlaksmääramiseks (kui seda kasutatakse).

3. TEGEVUSEGA SEOTUD KAUBAD

3.1. Eesti Vabariigi territooriumil asuvates müügikohtades müüakse järgmisi MILKA šokolaaditooteid:

TRIIPKOODTOOTE NIMETUS
7622210217196Milka 250g Bubbly Caramel
7622300465674Milka 250G Whole Nuts
7622300200237Milka 250G Alpen Milk
7622210248671Milka 250g Choco Jelly
7622210703521Milka 280g Triolade
7622400904608Milka 300g Crispy Yoghurt
7622300313357Milka 300G Toffee Whole Nuts
7622210240200Milka 300g Oreo
7622210604187Milka 276g Peanut caramel
7622201677855Milka 270g Nutty Wafer
7622210683168Milka 300g Strawberry Cheesecake

4. KAMPAANIA TOIMUMISAEG JA KULG

4.1. Kampaania ajal, s.o 22. aprillist 2024 kuni 31. maini 2024 (kaasa arvatud), peavad kampaanias osaleda soovivad isikud ostma vähemalt 1 ühiku (ühe ühiku) eeskirjade 3.1 lõikes nimetatud MILKA šokolaaditoodet/tooteid mistahes müügikohas kogu Eesti Vabariigi territooriumil, säilitades ostudokumendi (kviitung või arve) („ostudokument”). Osalemiseks tuleb registreerida veebisaidil www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/ 22. aprillist 2024 kuni 31. maini 2024 kell 23:59 ja täita registreerimisvorm. Kampaanias osalevad ainult kampaania jooksul väljastatud ostudokumendid.

4.2. Registreerimisvormil märgitakse osaleja nimi, perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress, elukoha aadress või muu aadress, kuhu auhind saadetakse, ning ostudokumendi koopia (kviitung või arve). Osaleja tagab ja võtab endale kogu vastutuse, et registreerimisel esitatud andmed on õiged ning tõesed.

4.3. Registreerimise ajal tuleb laadida üles selgelt nähtav ostudokumendi koopia (skannitud või foto). Dokumendi koopia peab sisaldama dokumendi numbrit, kuupäeva ja teavet, mis kinnitab, et osaleja on ostnud vähemalt ühe MILKA šokolaadi, mis on määratletud eeskirjade 3.1 lõikes. Ostudokumendi koopia peab vastama veebilehel toodud formaadi ja suuruse (failimahu) nõuetele. Kui ostudokument ei vasta käesolevatele reeglitele ja veebilehel toodud tingimustele või seda ei esitata, siis auhinda välja ei anta.

4.4. Ostudokumendi või selle koopia esitamisega kinnitab osaline eeskirjades sätestatud korras, et ta on ostudokumendi juriidiline ja ainus omanik. Korraldaja jätab endale õiguse ühepoolselt, ilma osalejat eelnevalt teavitamata, kõrvaldada mis tahes osaleja kampaaniast, kui on põhjendatud kahtlus, et mõni kampaanias osalev osaleja on ebaausus või ei vasta reeglite nõudetele (sealhulgas, kuid mitte ainult, andmed, mille osaline või teised osalejad on esitanud tehniliste vahendite abil või muul viisil osaleja või teiste osalejate esitatud andmetega manipuleerinud, kahtlus omandiõiguse ehtsuses jne).

4.5. Kui üks ostudokument on registreeritud mitu korda, loetakse ostudokument ja selle registreerinud osaleja kehtivaks, kuid sellisel juhul on korraldajal õigus eemaldada selline osaleja / ostudokument kampaaniast ja mitte lisada sellist osalejat võitjate nimekirja.

4.6. Kui ostu sooritamisel ei märgita kassas ostudokumendil ostetud MILKA šokolaadi täpset nime(sid), peab isik, kes soovib kampaanias osaleda, kohe pärast ostu sooritamist võtma ühendust kauplusega ja nõudma ostuarvet, millel on MILKA šokolaadi täpne nimi. Kui MILKA šokolaadi täpne nimi ostudokumendis puudub, ei peeta sellist ostudokumenti reeglitele vastavaks ja seda ei registreerita kampaanias osalevana.

4.7. Kui ostudokumenti või selle koopiat ei saa lisada, peab kampaanias osaleja võtma korraldajaga ühendust e-posti teel loteriid@partizanas.ee.

4.8. Kui osaleja on kampaanias edukalt registreerunud, teavitatakse teda auhinna võidust ostudokumendi registreerimise ajal. Auhinna võitjad valitakse juhuslikult.

4.9. Peaauhinna võitja määratakse 3. juunil 2024 juhusliku loosimise teel. Peaauhinna võitja valitakse kõigi osalejate poolt kampaania perioodil registreeritud ostudokumentide hulgast.

4.10. Võitja nimi ja perekonnanimi lisatakse võitjate nimekirja alles pärast seda, kui on kinnitatud, et ostudokument vastab reeglites sätestatud tingimustele. Osalejat, kes ei ole kantud võitjate nimekirja, ei loeta võitjaks ja tal ei ole õigust auhinnale.

4.11. Iga registreeritud kampaania ostudokument osaleb kampaanias vastavalt käesolevates tingimustes sätestatud eranditele (nt. korraldaja ei võta vastu osaleja esitatud ostudokumenti, ostudokument on vales vormis jne).

5. AUHINDADE KÄTTEANDMINE

5.1. Kui ostudokument vastab käesolevates reeglites sätestatud tingimustele, võtab korraldaja auhinna üleandmiseks auhinna võitjaga ühendust kampaanias registreerimisel märgitud telefoninumbril või e-posti aadressil. Osaleja võib võtta korraldajaga ühendust ka registreerimisel märgitud korraldaja kontaktandmetel.

5.2. Kui korraldaja kinnitab, et võitnud ostudokument vastab reeglites sätestatud tingimustele ja võitja nimi kantakse võitjate nimekirja, mis avaldatakse veebilehel www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/, antakse auhind võitjale (osalejale) aadressil, mis on märgitud registreerimise ajal Eesti Vabariigis näidatud elukohas või muul aadressil või muul osalejale ja korraldajale vastuvõetaval viisil (nt elektrooniliselt, Kui auhind on immateriaalne). Auhinnnad antakse välja ainult Eesti Vabariigi territooriumil.

5.3. Võitja peab aadressi muutumisel korraldajat sellest eelnevalt teavitama. Kui osaleja (võitja) ei teavita korraldajat nõuetekohaselt ja õigeaegselt, ei vastuta korraldaja tagajärgede eest (näiteks kui auhinda ei ole võimalik välja anda).

5.4. Auhinna võitjale üleandmise võib vormistada üleandmise-vastuvõtmise aktiga. Auhinna vastuvõtmisel peab võitja märkima üleandmisseaduses kohustuslikud isikuandmed (vajaduse korral). Ilma kohustuslike andmeteta auhinda välja ei anta. Teatud juhtudel (näiteks selleks, et korraldaja maksaks kohaldatavaid makse) tuleb auhinna kogumisel märkida isikukood. Auhinnarahadega seotud tasud (kui see on kohaldatav) maksab korraldaja.

5.5. Auhinna üleandmise ajal võivad korraldaja, klient või nende poolt volitatud kolmandad isikud (nt kullerid) paluda võitjal või muul isikul, kes auhinna vastu võtab, esitada isikut tõendava dokumendi. Kui autasu võtab välja isik, kes ei ole märgitud kampaania registreerimisvormil, võib temalt paluda auhinna väljavõtmise õigust kinnitava dokumendi (nt volikiri) esitamist auhinna üleandmise ajal. Kui auhinna kättesaav isik keeldub esitamast isikut tõendavat dokumenti ja/või volikirja (kui auhinda võtab vastu võitja volitatud isik), võivad korraldaja, klient või nende poolt volitatud kolmandad isikud (nt kullerid) keelduda auhinna üleandmisest.

5.6. Kui kampaanias osaleja/võitja on alaealine, peab lapsevanem/hooldaja esitama andmed alaealise kohta ning lapsevanem/hooldaja peab tõendama isikusamasust ja eestkostet.

5.7. Korraldaja ja klient ei vastuta, kui osalejal palutakse enne auhinna kättesaamist esitada ostudokument või selle koopia, kuid ta ei suuda seda teha, või kui ostudokument on rikutud, loetamatu või muul viisil ja sellisel määral kahjustatud, et korraldaja, klient või mõni muu nende poolt volitatud kolmas isik (nt kuller) ei suuda tuvastada kampaanias osalemiseks vajalikke andmeid. Sellisel juhul ei anta auhinda osalejale (võitja) üle.

5.8. Auhinnad antakse üle hiljemalt 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates võidukuupäevast, välja arvatud juhul, kui auhindade üleandmise hilinemine ei sõltu korraldajast. .

5.9. Pärast auhinna kättesaamist ja vastuvõtutõendi allkirjastamist (või muul viisil auhinna kättesaamise kinnitamist) ei saa auhinna võitjad nõuda auhinda korraldajalt või tema volitatud osapoolelt. Korraldaja ja/või tellija ei garanteeri auhindade kvaliteeti; garantii annab auhindade tootja vastavalt õigusaktides sätestatud nõuetele.

5.10. Auhinna kättetoimetamise teenuste kulud (välja arvatud auhinna üleandmise lisakulud, kui auhinda ei ole võimalik võitja süü tõttu kohale toimetada) kannab korraldaja. Korraldaja ja klient ei vastuta, kui auhindu ei toimetata võitjale kohale ebaõige ja/või ebatäpse tarneaadressi tõttu. Auhinnnad antakse välja ainult Eesti Vabariigi territooriumil.

5.11. Lisakulud, mis on seotud auhinna kättesaamisega, mida käesolevates reeglites ei ole täpsustatud, nagu näiteks auhinna enda kättesaamise või uuesti kohaletoimetamise kulud juhul, kui kuller ei saa auhinda kokkuleptiud ajal üle anda, auhinna kohaletoimetamise kulud muul korraldajaga kokkulepitud viisil, sellise kohaletoimetamise kulud, telefonikõnede kulud ja muud reeglites täpsustamata kulud, ei ole kaetud ja neid ei hüvitata auhinna võitjatele.

5.12. Korraldaja ja klient ei vastuta, kui auhinda ei toimetata kohale võitja süü tõttu või muudel põhjustel, mis ei ole korraldajast sõltuvad (nt kui võitjat ei leia osaleja poolt määratud auhinna üleandmise kohast, kuller ei saa võitjaga ühendust, võitja ei võta auhinda määratud ajal vastu, võitja annab vale aadressi, ei esita isikut tõendavat dokumenti või volituskirja või muul juhul); sellisel juhul ei ole korraldaja kohustatud püüdma auhinda võitjale korduvalt üle anda/saata. Auhinna võib võitjale uuesti saata / uuesti välja anda korraldaja ühepoolse valiku kohaselt (st korraldajal on õigus, kuid mitte kohustus auhinda võitjale korduvalt saata / uuesti välja anda) ja ainult pärast seda, kui võitja on eelnevalt tasunud kõik kulud, mis korraldaja on kandnud seoses auhinna uuesti saatmisega ja auhinna ebaõnnestunud üleandmisega (kui korraldaja ei ole määranud teisiti). Kui auhinda ei toimetata teist korda kohale võitja süü tõttu või mis tahes muul põhjusel, mis ei sõltu võitjast, ei anta auhinda võitjale välja. Korraldaja ei vastuta kullerite / kolmandate isikute pakutavate kättetoimetamisteenuste kvaliteedi eest.

5.13. Võidetud, kuid mitte välja võetud auhinnad jäävad korraldaja käsutusse. Osaleja lepib korraldajaga individuaalselt kokku tagastamata auhindade kättesaamise korra, kuid korraldaja ei ole kohustatud selliseid auhindu osalejale välja andma või üle andma.

5.14. Korraldaja ei ole kohustatud auhinda säilitama ja/või osalejale kätte toimetama, kui auhinda ei saa osalejale kätte toimetada osaleja süü või hooletuse tõttu (nt kui osaleja ei esita oma aadressi).

6. VASTUTUS

6.1. Korraldaja ega klient ei vastuta otsese või kaudse kahju eest, mida osalejad võivad kampaanias osalemise tagajärjel kanda.

6.2. Korraldaja ei vastuta internetiühendusega seotud häirete või tõrgete eest, mis võivad takistada juurdepääsu kampaania teabele või selles osalemist.

6.3. Kui kampaania lõpetatakse korraldajast sõltumatutel põhjustel (nt loodusõnnetused, ettearvamatud sündmused), ei vastuta korraldaja osalejate kahjude eest.

6.4. Osaleja kohustub hüvitama ja vabastama korraldaja või kliendi mis tahes kahju, mida korraldaja või klient kannab, kui osaleja rikub kampaania reegleid, esitab ebatäpseid või ebaseaduslikke andmeid ning mis tahes muul juhul, kui korraldaja ja/või klient kannab kahju/vastutust, mis on tingitud osaleja ebaseaduslikust tegevusest.

7. MUUD TINGIMUSED

7.1. Müügidokumedti või kampaanias osaleva ostudokumendi koopiat tuleb säilitada kuni auhinna kättesaamiseni.

7.2. Registreerimine www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/ on tasuta.

7.3. Korraldaja ei hüvita osalejale mingeid kulusid, mis on seotud kampaanias osalemisega või auhinna väljavõtmisega (nt auhinnale järele minemise kütusekulu jne).

7.4. Kampaania osavõtja (võitja) kannab pärast auhinna tagasivõtmist kõik auhinna edasise kasutamisega seotud kulud.

7.5. Korraldaja ega klient ei vastuta võimalike puuduste või kahjude eestt, mis võivad tekkida auhinna kasutamise ajal.

7.6. Korraldajal on õigus avaldada võitjate nimed veebilehel www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/

7.7. Kampaanias osaledes nõustuvad osalejad järgima kampaania reegleid ja korraldaja muid otsuseid.

7.8. Igal osalejal on õigus osaleda kampaanias piiramatu arv kordi, kuid ühe ostudokumendi saab registreerida ainult üks kord sõltumata ostetud MILKA šokolaadide arvust (nt kui ostudokumendis on märgitud, et osaleja on ostnud 3 ühikut MILKA šokolaadi, siis on ostetud MILKA šokolaadi arv 3 ühikut. MILKA šokolaadi kampaanias, saab sellist ostudokumenti registreerida ainult üks kord). Ühes ostudokumendiga saab võita ainult ühe auhinna (võidu korral).

7.9. Korraldajal on õigus muuta kampaania tingimusi (sealhulgas, kuid mitte ainult, neid reegleid), teavitades sellest eelnevalt avalikkust veebisaidil www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/. Soodustuse muudetud tingimused (eeskirjad) jõustuvad kalendripäeval pärast nende veebisaidil www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/ avaldamist ja kehtivad alates jõustumiskuupäevast registreeritud ostudokumentide suhtes.

7.10. Auhindade arv on piiratud. Korraldaja jätab endale õiguse peatada kampaania ilma eelneva etteteatamiseta igal ajal.

7.11. SIA Magnet Promotions, UAB Multiplex, UAB Mondelez Baltic, Mondelez International Inc., Partizanas OÜ ja SIA Mondelez Latvija töötajad ja nende pereliikmed (vanemad (lapsendajad), lapsed (lapsendatud), vennad, õed ja nende abikaasad, abikaasa, elukaaslane, abikaasa/elukaaslase vanemad ei tohi kampaanias osaleda.

7.12. Kõik reklaammaterjalid, sealhulgas reklaam, logod ja nendega seotud sisu, kuuluvad korraldaja intellektuaalomandi õiguste alla. Igasugune selle materjali kasutamine, kopeerimine või levitamine ilma korraldaja eelneva kirjaliku nõusolekuta on rangelt keelatud.

8. VAIDLUSED JA KAEBUSTE MENETLEMISE KORD

8.1. Neid reegleid ja küsimusi, mida reeglid ei reguleeri, reguleerib Eesti Vabariigi õigus.

8.2. Korraldaja soovitab lahendada kõik vaidlused läbirääkimiste teel. Kui vaidlust ei lahendata läbirääkimiste teel, lahendatakse vaidlused Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatud korras.

8.3. Osalejate kaebused kampaania reeglite rikkumise kohta võib esitada kirjalikult koos neid toetavate tõenditega, saates need Partizanas OÜ, juriidilise isiku koodi 11698825, registreeritud asukoha aadressi Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Weizenbergi tn 19, 10150, Eesti Vabariik või e-posti teel loteriid@partizanas.ee.

8.4. Korraldaja vaatab kaebused läbi ja vastab neile 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates kirjaliku kaebuse kättesaamisele järgnevast päevast.

8.5. Korraldaja ei vastuta ja ei võta vastu ühtegi nõuet registreerimata jätmise eest, mis tuleneb registreerimisprotseduuri mittejärgimisest. Korraldaja võib keelduda osalemisest või diskvalifitseerida osaleja kampaaniast, kui on alust kahtlustada, et isik rikub seadust või kampaaniatingimusi või muud korraldaja otsust.

8.6. Juhul kui osaleja ei nõustu korraldaja vastusega osaleja kirjalikule nõudele, võib osaleja (füüsiline isik, tarbija) esitada oma taotluse/kaebuse kampaania kohta tarbijakaitseametile, kes lahendab vaidlused kohtueelsel viisil ,või täita taotlusvormi ODR platvormil https://ec.europa.eu/odr/.

9. ANDMEKAITSE

9.1. Kampaania käigus kogutud andmeid kontrollib korraldaja: Partizanas OÜ, juriidilise isiku kood 11698825, registrijärgne aadress Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Weizenbergi tn 19, 10150, Eesti Vabariik, e-post loteriid@partizanas.ee.

9.2. Selleks, et tagada osalejate osalemine kampaanias, kogub ja töötleb korraldaja osalejate järgmisi isikuandmeid:

9.2.1. Nimi ja perekonnanimi;
9.2.2. E-posti aadress;
9.2.3. Isikukood;
9.2.4. Telefoninumber;
9.2.5. Elukoha aadress;
9.2.6. Ja muud osaleja poolt edastatud isikuandmed.

9.3. Kampaanias osaledes kinnitavad osalejad, et nad nõustuvad nende reeglitega ning korraldaja ja tema määratud isikud võivad töödelda nende andmeid kampaania korraldamiseks ja muudel allpool nimetatud eesmärkidel.

9.4. Kampaanias osaleja, kes ei esita veebilehel www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/ esitatud registreerimisvormil märgitud andmeid, ei saa kampaanias osaleda.

9.5. Kampaania käigus kogutud isikuandmeid hallatakse isikliku nõusoleku alusel, mis väljendub registreerimisvormi täitmisel veebilehel www.mondelezpromo.com/milka-mmmax-ee/. Kampaanias osalejal on õigus igal ajal taotleda e-posti teel loteriid@partizanas.ee oma nõusoleku tagasivõtmine oma isikuandmete kogumiseks ja töötlemiseks, ilma et see piiraks teie andmete kogumise ja töötlemise seaduslikkust enne nõusoleku tagasivõtmist. Kui kampaanias osaleja võtab oma nõusoleku tagasi, kustutatakse kampaanias osaleja osalejate/võitjate nimekirjast ja ta ei osale enam kampaanias.

9.6. Kampaanias osalejate andmeid kasutatakse järgmistel eesmärkidel:

9.6.1. kampaaniaga seotud teabe esitamine, töötlemine ja töötlemine;
9.6.2. Kampaania läbiviimine;
9.6.3. Kampaania kvaliteedi tagamine;
9.6.4. Kampaania läbiviimisega seotud probleemide lahendamine;
9.6.5. Kampaania võitjatele auhindade andmine ja tühistamine;
9.6.6. Auhinnaraha maksmine rahalise auhinna võitnud osalejale;
9.6.7. Muudel õiguspärastel eesmärkidel, mis on seotud kampaania läbiviimisega.

9.7. Kampaanias osalejate andmeid võib edastada kolmandatele isikutele, kui need on seotud kampaania läbiviimisega:
9.7.1. Osalejate andmed edastatakse seaduslikele andmetöötlejatele kampaania võitjate valimiseks, kampaania haldamiseks, nendega e-maili teel kontakteerumiseks ja auhindade edastamiseks/toimetamiseks;
9.7.2. Postipakkide kättetoimetamise teenustele antakse osalejate andmed, mis on vajalikud kampaania auhindade üleandmiseks;
9.7.3. Kohaldatavate maksude tasumiseks vajalikud osalejate andmed (vajaduse korral) esitatakse riigiasutustele;
9.7.4. Muudel õigusaktides määratletud juhtudel ja menetlustes.

9.8. Osalejate isikuandmeid säilitatakse mitte kauem kui 3 (kolm) kuud pärast kampaania lõppu, välja arvatud andmed, mis on vajalikud kampaania auhinna võitnud osalejale kohaldatavate tasude maksmiseks ja mida säilitatakse 10 (kümme) aastat pärast kampaania lõppu.

9.9. Kampaanias osalejal on õigus võtta korraldajatega ühendust e-posti teel loteriid@partizanas.ee ja nõuda, et korraldaja lubaks tutvuda kogutud isikuandmetega ja neid parandada, kui korraldaja valduses olevad andmed on valed või ebatäpsed, kustutada need või piirata andmete töötlemist, samuti edastada andmeid. Kui osaleja taotluse tõttu on sellisel isikul keeruline kampaanias osaleda, kustutatakse osaleja osalejate/võitjate nimekirjast ja ta ei osale enam kampaanias.

9.10. Kampaanias osalejatel on järgmised õigused: õigus teada (saada teavet) oma isikuandmete töötlemisest; õigus saada teavet selle kohta, millistest allikatest ja milliseid isikuandmeid on kogutud, millisel eesmärgil neid töödeldakse, millistele adressaatidele neid esitatakse ja on esitatud töötlemise ajal; õigus nõuda oma isikuandmete parandamist või hävitamist või peatada oma isikuandmete töötlemine, kui andmeid töödeldakse vastuolus isikuandmete kaitset käsitlevate õigusaktidega; õigus keelduda igal ajal kampaanias osalemisest, samuti muud isikuandmete kaitset käsitlevates õigusaktides sätestatud õigused. Kui kampaanias osaleja leiab, et kampaania läbiviimine rikub tema andmekaitsega seotud õigusi, on osalejal õigus esitada järelevalveasutusele kaebus.